Marokkaan verovert harten jury The Voice in Canada (video)
Sami Chaouki is pas 20 en heeft een prachtige stem. Hij veroverde enkele dagen geleden de harten van de jury van de talentenshow The Voice in Canada.
5 februari 2018 - 20:40 - Cultuur
Mennel Ibtissem wist de jury en het publiek van The Voice Frankrijk in enkele seconden te overtuigen met een prachtige versie van het liedje "Hallelujah" van Leonard Cohen in het Engels en het Arabisch.
De jonge moslima heeft een Syrisch-Turkse vader en een Marokkaans-Algerijnse moeder. Mennel (22) woont in Besançon waar ze studeert om lerares Engels te worden. Video!
Lees meer
Sami Chaouki is pas 20 en heeft een prachtige stem. Hij veroverde enkele dagen geleden de harten van de jury van de talentenshow The Voice in Canada.
Twee Marokkanen hebben zaterdagavond de jury van The Voice Frankrijk weten te overtuigen met hun mooie prestatie.
Ze blijft verrassen! De Marokkaanse Shaimae Abdelaziz heeft zaterdagavond opnieuw de jury en het publiek overtuigd met haar uitstekende prestatie.
In slechts enkele seconden tijd wist de Marokkaanse Shaimae Abdelaziz de jury van The Voice Ahla Sawt te overtuigen.
Issam Sarhan blijft uitblinken in de talentenshow The Voice. De Marokkaan heeft zaterdag opnieuw de jury overtuigd met zijn mooie stem.