Knappe prestatie Marokkanen in The Voice (video)
Twee Marokkanen hebben zaterdagavond de jury van The Voice Frankrijk weten te overtuigen met hun mooie prestatie.
26 februari 2018 - 14:00 - Cultuur
Tijdens de laatste uitzending van The Voice MBC heeft de Marokkaanse Batoul Bani de jury en het publiek weten te overtuigen met haar prachtige stem.
De vier juryleden draaiden zich om maar de jonge Batoul koos uiteindelijk voor het team van Asi El Hillani.
Aan deze nieuwe editie van The Voice nemen vijf Marokkanen deel. Video!
Lees meer
Twee Marokkanen hebben zaterdagavond de jury van The Voice Frankrijk weten te overtuigen met hun mooie prestatie.
Hamza Labied is maandag in Rabat aangekomen. Hij werd door tientallen fans opgewacht op de luchthaven.
Issam Serhane heeft zaterdag de jury en het publiek van The Voice op MBC opnieuw positief verrast met zijn hemelse stem.
Issam Sarhan blijft uitblinken in de talentenshow The Voice. De Marokkaan heeft zaterdag opnieuw de jury overtuigd met zijn mooie stem.
In slechts enkele seconden tijd wist de Marokkaanse Shaimae Abdelaziz de jury van The Voice Ahla Sawt te overtuigen.