13 november 2015 - 15:30 - Marokko
Marokkaanse Kamerleden zijn niet blij met hun werkomstandigheden en hebben dat aan Parlementsvoorzitter Rachid Talbi Alami laten weten.
Volgens Assabah zijn de Kamerleden niet blij met wat er in het restaurant van het parlement wordt aangeboden. De maaltijden zijn volgens hen van slechte kwaliteit. Zij eisen dat het contract met de traiteur van het Parlement wordt verbroken.
En dat is niet alles. De Parlementariërs zijn ook niet tevreden met de hotels in Rabat waar ze mogen verblijven. De vier-sterren hotels zijn niet comfortabel genoeg. De leden eisen dat de overheid "goedkope" appartement voor hen huurt zodat ze na hun "vermoeiende werkdagen" op een deftige manier kunnen uitrusten.
Er werden ook klachten geuit over de tabletten die worden gebruikt voor stemmingen in het Parlement. De toestellen werden enkele maanden geleden uit China geïmporteerd maar het merendeel werkt al niet meer.
Vermeldenswaardig is dat een Marokkaanse Kamerlid 36.000 dirham per maand verdient, dit exclusief voordelen zoals een woning en een auto.
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten