Zoeken

Tien corrupte Kamerleden voor de rechter in Marokko

9 oktober 2015 - 20:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Tien Marokkaanse Kamerleden worden momenteel berecht voor het kopen van stemmen tijdens de verkiezingscampagne in augustus. Dat meldt de overheidscommissie tegen verkiezingscorruptie.

Onder de verdachten bevinden zich de twee zonen van Istiqlal-partijleider Hamid Chabat, die bij de verkiezingen van begin september in Fez werd verslaan.

De commissie geeft aan onderzoek te doen naar zestien andere kandidaten voor dezelfde feiten. Met zes corruptiegevallen elk zijn Fez en Agadir de steden waar er het meest werd gefraudeerd.

Lees meer

Rijke Riffijn geeft 1000 dirham aan kiezers die stem verkopen

Een Riffijnse miljardair zegt bereid te zijn 1000 dirham te geven aan kiezers die hun stem voor 200 dirham willen verkopen aan kandidaten voor de verkiezingen in september.

Marokkaanse Kamerleden klagen over parlementsrestaurant en hotelkamers

Marokkaanse Kamerleden zijn niet blij met hun werkomstandigheden en hebben dat aan Parlementsvoorzitter Rachid Talbi Alami laten weten.

Kamerleden ontslagen na verkiezingsfraude in Marokko

Drie Marokkaanse Kamerleden hebben hun zetel in het Parlement verloren vanwege verkiezingsfraude. Alle drie kochten stemmen tijdens de verkiezingen in oktober vorig jaar.

Marokkaanse partij kiest bimbo om stemmen te winnen

Maram Said is de nieuwe blonde bimbo van de Istiqlal-partij. De jonge vrouw moet de partij een nieuwe boost geven tijdens de verkiezingscampagne.

Zonen Marokkaanse partijleider veroordeeld voor verkiezingsfraude

De twee zonen van Hamid Chabat, leider van de Istiqlal partij, zijn dinsdag tot acht maanden voorwaardelijke gevangenisstraf veroordeeld voor verkiezingsfraude.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team