2 september 2019 - 18:40 - Marokko
Meerdere Marokkaanse journalistes van het blad Al Ahdath Al Maghribia zijn het slachtoffer geworden van seksuele intimidatie en obscene uitspraken na de publicatie van hun persoonlijke gegevens op sociale media.
Ahdath bericht dat een verdachte genaamd Jawad El H. de telefoonnummers en foto’s van de journalistes op Facebook heeft gedeeld. Dat deed hij nadat het blad een artikel over hem had gepubliceerd waarin hij werd afgeschilderd als "een huurling die zich als een verdediger van de vrijheden voordoet".
Om zich te wreken zou Jawad El H. eerst meerdere beledigende en bedreigende berichten naar de verantwoordelijken en de redacteurs van het blad hebben gestuurd. Hij ging nog iets verder door de telefoonnummers van meerdere vrouwelijke journalisten die voor Al Ahdath Al Maghribia werken op internet te publiceren.
De slachtoffers kregen als gevolg tientallen berichten en telefoontjes waarin ze werden geïntimideerd en bedreigd. Hij had de vrouwen eerder ook van overspel beschuldigd.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht