Malika El-Maslouhi poseert voor Thom Browne
De Amerikaanse kledinglijn Thom Browne heeft het Marokkaans-Italiaanse model Malika El Maslouhi gekozen om haar nieuwe collectie te promoten.
- Cultuur
Het Spaanse kledingmerk Mango heeft zich voor haar nieuwe mannencollectie laten inspireren door Marokko.
De nieuwe collectie van Mango is geïnspireerd door Marrakech en wordt gepresenteerd door het model Quentin Demeester, gekleed in ontwerpen van styliste Carmen Merida Garcia. De foto’s, genomen door fotograaf Pepe Lobez, tonen Demeester in linnen pakken en zwarte leren sandalen in de straten van de Marokkaanse stad. Hij draagt ook een polo shirt met lange mouwen en een omgeslagen korte broek.
Lees ook: Mango produceert steeds meer in Marokko
De Mango mannencollectie omvat lichte katoenen T-shirts, elegante polo’s, lichte truien en iconische buitenkleding zoals het bomberjack, aldus The Fashionisto. "De op Marrakech geïnspireerde kleding overbrugt moeiteloos de kloof tussen casual weekendkleding en smaakvolle elegantie, en biedt een kleermakersoplossing voor degenen die op zoek zijn naar een combinatie van comfort en stijl", aldus het modeblad.
Lees meer
De Amerikaanse kledinglijn Thom Browne heeft het Marokkaans-Italiaanse model Malika El Maslouhi gekozen om haar nieuwe collectie te promoten.
Halima Aden, het eerste hijabi supermodel, maakt een comeback in de modewereld. Ze poseerde onlangs voor het tijdschrift Vogue Arabia in de noord-Marokkaanse stad Chefchaouen.
De Spaanse modeketen Mango heeft een nieuwe campagne voor zijn jongerenlijn, Mango Teen, volledig laten genereren door kunstmatige intelligentie (AI). Het model, de locatie in...
Het beroemde Russische model, Irina Shayk, heeft een reeks foto’s van haar vakantie in Marrakech gedeeld met haar 22 miljoen volgers op Instagram.
De Amerikaanse modeontwerper Todd Snyder liet zich voor zijn lente/zomercollectie 2023, ’Nomad Collection’, inspireren door de kledingstijl uit de jaren ’50 in Tanger.