Zoeken

Mango produceert steeds meer in Marokko

- Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Marokko staat op de derde plaats van leveranciers van het Spaanse bedrijf Mango, gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verkopen van kleding en accessoires.

Dankzij zijn 135 fabrieken staat Marokko net achter China en Turkije als belangrijkste leverancier van winkelketen Mango.

China heeft ter vergelijking 327 en Turkije 244 productiecentra die het Spaans kledingmerk leveren.

Mango opende een allereerste winkel in 1984 in Barcelona. Inmiddels bezit de groep wereldwijd meer dan 2700 winkels en heeft ook collecties voor mannen en kinderen.

Lees meer

Marokko wil nog meer Chinese toeristen aantrekken

Het Marokkaans verkeersbureau ONMT heeft een partnerschap gesloten met C-Trip, grootste online Chinese reisagentschap.

Mango wil naar Marokko terugkeren

Mango onderhandelt een terugkeer in Marokko. De Spaanse kledinggigant wil via de Maltese groep Hudson winkels openen in de grootste Marokkaanse steden.

Met de helikopter van Algeciras naar Tanger binnenkort mogelijk

Door het succes van de helikoptervluchten van en naar Algeciras, overwegen de autoriteiten nieuwe routes te openen naar Sebta en de luchthaven van Tanger in Marokko.

Marokko eerste Afrikaanse exporteur van kleding naar Europa

Marokko is de 8e leverancier van kleding aan de Europese Unie, met een totaal van 2,35 miljard euro. Dat is 1,1 procent meer dan in 2018.

Kledingbedrijven verhuizen van China naar Marokko

Door de opkomst van de Deltavariant in China en Vietnam, verlaten verschillende grote kleding- en schoenenbedrijven de twee landen om te verhuizen naar landen die dichter bij...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team