Tot jaar cel voor Rif-activisten
Ondanks de koninklijke gratie die afgelopen weekend aan een aantal demonstranten uit Al Hoceima werd verleend, worden nog steeds aanhangers van Hirak veroordeeld.
15 juli 2017 - 22:00 - Marokko
Tientallen Marokkaanse artiesten en mediafiguren zijn woensdag in Al Hoceima aangekomen voor een promotiecampagne.
De celebrity’s werden door het Marokkaans verkeersbureau ONMT in de noord-Marokkaanse stad uitgenodigd voor een promotiecampagne die op 15 juli van start zal gaan.
Volgens persagentschap MAP is het de tweede publiciteitscampagne van de ONMT voor Al Hoceima in tien dagen tijd. Door de protesten van de afgelopen maanden in de regio is het aantal toeristische aankomsten drastisch afgenomen. De ONMT probeert met lokale toerismeprofessionals de sector nieuw leven in te blazen. Video!
Lees meer
Ondanks de koninklijke gratie die afgelopen weekend aan een aantal demonstranten uit Al Hoceima werd verleend, worden nog steeds aanhangers van Hirak veroordeeld.
Tijdens de demonstraties in de afgelopen zeven maanden in de regio van Al Hoceima werd een recordaantal mensen gearresteerd.
Koning Mohammed VI zal zoals elk jaar en ondanks de protesten van de afgelopen maanden, een deel van de zomervakantie in Al Hoceima doorbrengen.
Een rapport over de situatie in Al Hoceima werd enkele dagen geleden aan Koning Mohammed VI overhandigd. De eerste sancties zullen naar verwachting in de komende dagen vallen.
Een jonge visser in Al Hoceima heeft een video gedeeld met zijn vangst, een grote witte haai.