Marokko wil 200.000 Russische toeristen trekken
Het Nationaal Marokkaans Verkeersbureau ONMT wil jaarlijks 200.000 Russische toeristen naar Marokko trekken. Dat meldt ONMT-baas Abderrafie Zouiten.
- Marokko
Tientallen Marokkaanse artiesten en mediafiguren zijn woensdag in Al Hoceima aangekomen voor een promotiecampagne.
De celebrity’s werden door het Marokkaans verkeersbureau ONMT in de noord-Marokkaanse stad uitgenodigd voor een promotiecampagne die op 15 juli van start zal gaan.
Volgens persagentschap MAP is het de tweede publiciteitscampagne van de ONMT voor Al Hoceima in tien dagen tijd. Door de protesten van de afgelopen maanden in de regio is het aantal toeristische aankomsten drastisch afgenomen. De ONMT probeert met lokale toerismeprofessionals de sector nieuw leven in te blazen. Video !
Lees meer
Het Nationaal Marokkaans Verkeersbureau ONMT wil jaarlijks 200.000 Russische toeristen naar Marokko trekken. Dat meldt ONMT-baas Abderrafie Zouiten.
Hamid El Mahdaoui, journalist die enkele dagen geleden tot drie maanden gevangenisstraf en een boete van 20.000 dirham werd veroordeeld, gaat in hongerstaking.
Hat Marokkaans verkeersbureau ONMT heeft enkele dagen geleden een prachtig promotiefilmpje van Al Hoceima gedeeld.
Een jonge visser in Al Hoceima heeft een video gedeeld met zijn vangst, een grote witte haai.
De rechtbank van Al Hoceima heeft woensdag 25 mensen die tijdens demonstraties in de stad werden gearresteerd, tot 18 maanden gevangenisstraf veroordeeld.