30 juli 2017 - 13:00 - Marokko
Hamid El Mahdaoui, journalist die enkele dagen geleden tot drie maanden gevangenisstraf en een boete van 20.000 dirham werd veroordeeld, gaat in hongerstaking.
De journalist wil de autoriteiten onder druk zetten en laat in een brief aan de Procureur des Konings in Al Hoceima en de baas van de Marokkaanse gevangenissen weten dat hij een hongerstaking gaat beginnen.
El Mahdaoui oordeelt dat hij “werd veroordeeld zonder bewijzen” en verwijt aan de justitie dat er geen onderzoek werd bevolen tegen een politieman die hem zou hebben mishandeld.
Hamid El Mahdaoui was op 20 juli in zijn auto met een vriend in Al Hoceima gearresteerd. De hoofdredacteur van Badil.info was in de stad om de grote demonstratie van die dag te volgen.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht