21 augustus 2016 , 15:34 - Laila Amraoui - Sport
De Marokkaanse atlete Siham Laaraichi is afgelopen zondag in Italië om het leven gekomen toen ze werd overreden door een trein.
Volgens Italiaanse media rende de jonge vrouw op de sporen toen een HSL-trein aan kwam rijden. Ze veranderde van spoor maar merkte niet dat ook in de andere richting een trein aankwam.
Het ongeval gebeurde op enkele honderden meters van het station Santa Maria Capua Vetere in de provincie Caserta.
De voorzitter van de atletiekclub Il-laghetto voor wie Siham Laaraichi liep verklaarde met veel emotie dat ze « een kampioene in de sport maar ook in het leven » hadden verloren.
Het lichaam van Siham Laaraichi wordt naar Casablanca gerepatrieerd om er te worden begraven. Haar familie in Frankrijk moet echter eerst haar lichaam identificeren.
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière