Zoeken

Vrouw overleden bij aanrijding met trein in Nador

28 februari 2018 - 15:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een vrouw is dinsdag omgekomen na door een trein te zijn aangereden in de gemeente Taourat Nboussta, in de regio van Nador.

Het 45-jarige slachtoffer werd in een ernstige toestand naar het Al Hassan ziekenhuis in Nador gebracht maar kon niet meer worden gered.

Hoe de vrouw onder de trein belandde blijft nog onduidelijk. De politie heeft een onderzoek gestart.

Lees meer

Student springt van universiteitsgebouw Nador

Een student heeft donderdag zelfmoord gepleegd door van een gebouw van de faculteit van Nador in Selouan te springen.

Marokko: doodstraf voor moordenaar die lichaam slachtoffer in stukken sneed

De rechtbank van eerste aanleg in Rabat heeft een man tot de doodstraf veroordeeld voor de moord op een vrouw en het in stukken snijden van haar lichaam.

Brand in trein in Marokko, ONCF reageert

In een trein tussen Marrakech en Tanger brak vrijdagnacht een brand uit. Dat bericht spoorwegmaatschappij ONCF op Facebook.

Vrouw bevalt in trein in Marokko (foto’s)

Een vrouw is zondagochtend in een trein tussen Oujda en Casablanca bevallen. Een verpleegster die zich in de trein bevond hielp bij de bevalling.

Nador: man verdacht van huiselijk geweld pleegt zelfmoord

Een man heeft dinsdag zelfmoord gepleegd in de kantoren van de koninklijke gendarmerie in Laroui bij Nador.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team