Loubna Abidar kondigt scheiding aan
Loubna Abidar heeft aan haar fans op Facebook haar scheiding aangekondigd. De Marokkaanse actrice was al elf jaar met een Braziliaan getrouwd.
24 maart 2016 - 18:45 - Cultuur
Marokkaanse actrice Bouchra Ahrich en Mohamed Zacaria zijn officieel gescheiden. Haar man zou haar lange afwezigheden voor haar werk niet meer verdragen.
De scheiding was door de echtgenoot van Bouchra Ahrich aangevraagd en werd enkele dagen geleden door de rechtbank van Salé uitgesproken.
Volgens Marokkaanse media was de actrice ruim twee maanden van huis afwezig voor de opnames van een nieuwe film. In die periode stierf de moeder van Mohamed Zacaria. Haar afwezigheid tijdens deze moeilijke periode zou de scheiding hebben versneld.
Dezelfde bronnen melden dat Mohamed Zacaria een pensioen van 30.000 dirham aan zijn nu ex-vrouw zal moeten betalen.
Lees meer
Loubna Abidar heeft aan haar fans op Facebook haar scheiding aangekondigd. De Marokkaanse actrice was al elf jaar met een Braziliaan getrouwd.
Manal Saddiki ontdekte een vijftal maanden geleden dat ze kanker had. De Marokkaanse actrice besloot te vechten. Ze vertelde aan Alyaoum24 over haar strijd tegen de ziekte.
Dounia Boutazout is maandag door een onbekende vrouw aangevallen in Casablanca. De Marokkaanse actrice werd gewond naar het ziekenhuis gebracht.
Marokkaanse actrice Dounia Boutazout is gescheiden. Volgens Al Massae heeft de rechter vrijdag de scheiding uitgesproken.
Loubna Abidar heeft een steunbericht aan Dounia Boutazout op haar Facebook gepubliceerd. Dounia werd maandag in een kantoor van de openbare dienst in Casablanca aangevallen.