Marokkaanse actrice Manal Saddiki vertelt over strijd tegen kanker (video)
Manal Saddiki ontdekte een vijftal maanden geleden dat ze kanker had. De Marokkaanse actrice besloot te vechten. Ze vertelde aan Alyaoum24 over haar strijd tegen de ziekte.
27 maart 2016 - 20:30 - Cultuur
Manal Saddiki strijdt al lange tijd tegen kanker. Dat hield de Marokkaanse actrice niet tegen om aan het filmfestival van Al Hoceima deel te nemen.
Volgens Marokkaanse media is het de eerste keer dat Manal Saddiki een publieke verschijning maakt sinds haar hospitalisatie.
De actrice verscheen begin deze week helemaal kaal en met een mooie glimlach op de eerste editie van het festival.
Manal Saddiki kreeg vervolgens veel reacties en steunberichten op sociale media, met name van haar collega Bouchra Ijork.
Lees meer
Manal Saddiki ontdekte een vijftal maanden geleden dat ze kanker had. De Marokkaanse actrice besloot te vechten. Ze vertelde aan Alyaoum24 over haar strijd tegen de ziekte.
Ondanks het besluit van Dounia Boutazout om haar klacht tegen Khaoula Nkheili in te trekken, heeft het gerecht besloten de zaak verder te onderzoeken en Khaoula te vervolgen.
Marokkaanse zangeres Najat Aatabou oordeelt dat actrice Dounia Boutazout fout heeft gehandeld in Casablanca. Zij moet als gevolg « haar excuses aanbieden » voor haar gedrag.
Dounia Boutazout is maandag door een onbekende vrouw aangevallen in Casablanca. De Marokkaanse actrice werd gewond naar het ziekenhuis gebracht.
Leila Hadioui straalde afgelopen donderdag op de rode loper van de 69e editie van het filmfestival van Cannes. Het Marokkaans topmodel deelde meerdere foto’s op Instagram. Foto’s!