Marokkaanse actrice beschuldigt castingdirector van verkrachting
Majda Asdour, jonge Marokkaanse actrice, beschuldigt een castingdirector ervan haar te hebben willen verkrachten.
- Cultuur
Manal Saddiki strijdt al lange tijd tegen kanker. Dat hield de Marokkaanse actrice niet tegen om aan het filmfestival van Al Hoceima deel te nemen.
Volgens Marokkaanse media is het de eerste keer dat Manal Saddiki een publieke verschijning maakt sinds haar hospitalisatie.
De actrice verscheen begin deze week helemaal kaal en met een mooie glimlach op de eerste editie van het festival.
Manal Saddiki kreeg vervolgens veel reacties en steunberichten op sociale media, met name van haar collega Bouchra Ijork.
Lees meer
Majda Asdour, jonge Marokkaanse actrice, beschuldigt een castingdirector ervan haar te hebben willen verkrachten.
Leila Hadioui straalde afgelopen donderdag op de rode loper van de 69e editie van het filmfestival van Cannes. Het Marokkaans topmodel deelde meerdere foto’s op Instagram. Foto’s!
Marokkaanse actrice Bouchra Ahrich en Mohamed Zacaria zijn officieel gescheiden. Haar man zou haar lange afwezigheden voor haar werk niet meer verdragen.
Manal Saddiki ontdekte een vijftal maanden geleden dat ze kanker had. De Marokkaanse actrice besloot te vechten. Ze vertelde aan Alyaoum24 over haar strijd tegen de ziekte.
Ondanks het besluit van Dounia Boutazout om haar klacht tegen Khaoula Nkheili in te trekken, heeft het gerecht besloten de zaak verder te onderzoeken en Khaoula te vervolgen.