30 januari 2021 - 14:00 - Marokko
Badr heeft geen geluk gehad. De jonge Marokkaan probeerde samen met een minderjarige vriend al zwemmend naar Sebta te emigreren. Hij kwam nooit aan. Zijn vriend wist de Spaanse kust wel te bereiken en waarschuwde de hulpdiensten.
De reddingsdiensten in Sebta en de Guardia civil hebben na de verdwijning van Badr, een grote zoekactie op zee gestart, zonder succes. De jonge man werd niet teruggevonden. De kans dat hij nog leeft is nihil.
Het slachtoffer heet Badr El Moutaouakil. Hij was 21 jaar en woonde met zijn familie in Fnideq. Volgens familieleden leed hij aan astma. Vermoedelijk kreeg hij tijdens zijn poging om Sebta te bereiken een astma aanval.
De zoekactie vond plaats in de zone van Chorillo tot Recinto en Sarchal. De familie van Badr is wanhopig en vreest het ergste. De minderjarige jongen die de kust wel bereikte, doet het naar omstandigheden goed.
Restauranthouder cel in wegens "tajine met wormen"
Vrouwenopvang zet mishandelde Marokkaanse zonder papieren op straat
Achraf Hakimi bespreekt Mazraoui, Ziyech en WK-2022
Rederijen verstikken reisbureaus Algeciras
Agadir test zijn kabelbaan
Bouwwerkzaamheden belemmeren doorgang Marokkaanse diaspora naar Sebta
Restauranthouder cel in wegens "tajine met wormen"
Zeeverbinding overwogen tussen Canarische Eilanden en Marokko
Marokko wil twintigtal installaties voor waterontzilting bouwen
Ruim 4 miljoen Marokkanen leerden lezen in moskee
Marokkaanse politieagenten voorkomen in extremis zelfmoord
Nieuwe PCR-regels voor Marokko nader verklaard
Eid ul-Adha in Marokko: veebestand geïdentificeerd
Marokko schrapt PCR-test ook bij vertrek