20 januari 2024 - 09:00 - Marokkanen in het buitenland
Het Marokkaanse consulaat in Frankfurt is op zoek naar de familie van een Marokkaanse man die begin deze week in Duitsland is overleden, om zijn lichaam naar Marokko te repatriëren.
Het Marokkaanse consulaat-generaal in Frankfurt heeft een oproep gedaan om de familie te vinden van een Marokkaanse man die op 15 januari 2024 in Duitsland is overleden. Het gaat om Tarik Tafraouti, geboren in 1982 in Taza. Hij was in het bezit van de nationale identiteitskaart met nummer Z369723, aldus het consulaat.
Lees ook: Omar Ahmadi wordt vandaag begraven in een massagraf, wie kent hem?
Het consulaat-generaal van Marokko in Frankfurt geeft aan in contact te staan met de bevoegde Duitse autoriteiten sinds het op de hoogte werd gesteld van het overlijden van de Marokkaans. In afwachting van het vinden van zijn familie voor repatriëring naar Marokko, wordt het lichaam van de overledene bewaard in een mortuarium.
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
Bus met Marokkanen valt stil op Franse snelweg, Marokko grijpt in
Naar Marokko met de auto? Opgelet! Staking dreigt in haven van Algeciras
Nu al recorddrukte op weg naar Marokko
Uren wachten bij Marokkaanse grens: chaos bij Bab Sebta
Marokkanen in Europa gedwongen met de auto naar Marokko
Marokkaanse diaspora: vragen die je bij de douane kan verwachten (en waarom)
Nieuwe douaneregels in Marokko: strengere controle op tijdelijke invoer auto