2 oktober 2022 - 21:00 - Wereld
Een Marokkaanse man is afgelopen weekend door de Spaanse nationale politie in Gandie bij Valencia gearresteerd voor huiselijk geweld.
Buren hoorden de vrouw om hulp roepen en waarschuwden de politie. De verdachte weigerde de deur te openen waardoor de agenten de deur moesten forceren om het appartement binnen te kunnen. Eenmaal binnen ontdekten de agenten het slachtoffer, die ook uit Marokko komt, met een bloedend gezicht en meerdere gebroken tanden.
Lees ook: België: 2 jaar cel geëist tegen Marokkaan die eigen vrouw verkrachtte
In het appartement troffen de agenten ook de vier minderjarige kinderen van het koppel aan. De echtgenoot is hoofdverdachte. Hij werd gearresteerd en meegenomen naar het politiebureau. Het slachtoffer werd naar het ziekenhuis Francesc de Borja afgevoerd. De kinderen werden aan de sociale diensten toevertrouwd.
Tienduizenden woningen leeg in Noord-Marokko
Lamine Yamal is Marokkaan!
Douanegids 2025: nieuwe regels voor Marokkaanse diaspora
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Controversiële campagnes in Marokko zorgt voor spanning
Verdachte dood tiener schokt Marokkaans dorp
Nederlandse kinderopvang schuldig aan dood 2-jarige Amin
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
McDonald’s verrast met Marokkaanse Hawaï
Drugs uit Marokko en Colombia nu via Spaanse rivier
Bengalese topfunctionaris reist met munitie naar Marokko
Borgerhoutse burgemeester zoekt rust in Tanger
Verhoogde Spaanse surveillance bij enclaves, Marokko in het vizier
Antwerpse moskee krijgt dreigbrief en kogel