Man snijdt Marokkaanse vrouw keel door in Frankrijk
In Frankrijk is zaterdagavond een Marokkaanse vrouw dood aangetroffen in haar woning in Tarascon. Bij aankomst van de hulpdiensten lag haar man bewusteloos naast haar.
15 januari 2014 - 15:18 - Wereld
Een Marokkaan raakte in de nacht van vrijdag op zaterdag levensgevaarlijk gewond in de Amerikaanse New Jersey. Adil Boutahli werd vier keer beschoten bij een gewapende roofoverval in een tankstation waar hij werkte.
Die nacht stapten drie mensen het winkeltje van het tankstation binnen waar Adil Boutahli sinds enkele maanden werkte. In een filmpje uitgezonden op ABC, is te zien hoe de drie onmiddellijk naar de kassa lopen.
Adil Boutahli wordt met een wapen bedreigd terwijl de overvallers de inhoud van de kassa samen met sigaretten en sigaren nemen. Vlak voor hun vertrekt lost één van hen vier schoten op de Marokkaan.
Een klant trof het slachtoffer in een plas bloed aan en verwittigde de politie. Adil bevindt zich nog steeds in een kritieke toestand in het ziekenhuis.
ABC ontmoette buren van het tankstation, die geschokt reageerden. Voor hen is het onbegrijpelijk dat je iemand kan doden voor een handvol dollars en sigaretten. Bovendien bood Adil totaal geen weerstand.
Na de uitzending van het filmpje verzamelden tientallen mensen zich bij het tankstation om hun bezorgdheid en medeleven betuigen.
De politie is nog steeds op zoek naar de daders en zoeken getuigen van de overval.
Lees meer
In Frankrijk is zaterdagavond een Marokkaanse vrouw dood aangetroffen in haar woning in Tarascon. Bij aankomst van de hulpdiensten lag haar man bewusteloos naast haar.
De Spaanse politie heeft maandag een Marokkaan gearresteerd met meer dan 10.000 sloffen sigaretten. De smokkelwaar werd ontdekt in een bestelwagen.
Het Spaans Openbaar Ministerie eiste vorige week 44 jaar gevangenisstraf tegen een Marokkaan, voor de moord op een bejaarde vrouw in februari 2012.
Een bewakingscamera heeft vorige week een roofoverval in Hay Ryad El Mokha in Marrakech vastgelegd. Het filmpje zorgde voor veel ophef op het internet.
De 25-jarige Marokkaan Lahoucine Aït Omghar is donderdag in het noorden van Frankrijk, doodgeschoten door de politie.