Jonge Marokkaan verdronken bij Spaanse strand
Een jonge Marokkaan is zaterdagnamiddag bij een strand in Almeria verdronken. Zijn lichaam werd pas zondag teruggevonden.
- Wereld
Een 19-jarige Marokkaan is in de nacht van zaterdag op zondag verdronken in de Noord-Spaanse stad Bilbao.
Volgens lokale autoriteiten viel de jongeman per ongeluk in de rivier, toen hij in het water trachtte te plassen.
Elcorreo meldt dat het slachtoffer vergezeld was van een Marokkaanse vriend. Deze sprong in het water om hem te redden, maar dat lukte hem niet. Hij werd zelf onderkoeld en met een ernstige verwonding aan de arm naar het ziekenhuis gebracht.
Het lichaam van het 19-jarige slachtoffer werd zondagochtend niet ver van waar hij in het water was gevallen, door de hulpdiensten uit het water gehaald.
Lees meer
Een jonge Marokkaan is zaterdagnamiddag bij een strand in Almeria verdronken. Zijn lichaam werd pas zondag teruggevonden.
Een jonge Marokkaan is vrijdag in het Spaanse Tarragona verdronken. Tijdens het zwemmen werd hij onwel en werd door de stroom meegesleurd.
Een jonge Marokkaan van 26 is vrijdagochtend verdronken in de rivier Guadalquivir, vlakbij de hangbrug Alamillo in Sevilla, Spanje.
Een Marokkaan werd dinsdag dood aangetroffen in de haven van Algeciras in het zuiden van Spanje. Volgens de politie vertoonde het lichaam geen tekenen van geweld.
Een Marokkaan is eerdere deze week in Spanje gearresteerd wegens poging tot moord op zijn ex-vrouw. Hij trachtte haar met een bijl op straat te vermoorden.