1 april 2023 - 09:00 - Marokko
Een busongeval in de provincie Asir in Saoedi-Arabië heeft maandag 21 levens geëist. Er vielen ook meerdere gewonden. Onder de overlevenden van dit dodelijk ongeval bevindt zich een Marokkaan.
Volgens de publieke zender Al-Ekhbariya werden de Marokkaanse passagier en andere overlevenden van het ongeval opgenomen in een ziekenhuis in de regio. De Marokkaanse burger bedankte met veel emotie de Saoedische autoriteiten voor de hulp en bijstand aan de gewonden. Hij zou woensdag het ziekenhuis verlaten en vervolgens donderdag een vlucht nemen naar Marokko.
Lees ook: Middenvelder Sofian Kiyine zwaargewond na vreselijk verkeersongeval (video)
Volgens sommige Saoedische media vond het ongeval plaats op een smalle weg die door bergen, tunnels, bruggen en steile hellingen loopt en bekend staat voor de vele ongevallen die er gebeuren. De bus vervoerde een vijftigtal passagiers toen het ongeval gebeurde. Voordat de hulpdiensten arriveerden, vatte de bus vlam, wat het grote aantal doden verklaart.
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt