25 maart 2020 - 21:50 - België
Een 39-jarige Marokkaanse man is zondag in de Belgische hoofdstad Brussel overleden aan de gevolgen van het coronavirus.
Het slachtoffer was vader van een meisje van slechts vier maanden. Hij was met griepsymptomen en ernstige ademhalingsproblemen in het ziekenhuis opgenomen en positief getest op het coronavirus.
In België overleden tot nu toe 178 mensen aan het coronavirus. Volgens gegevens van het Belgische ministerie van Gezondheid werden bijna 5000 besmettingen vastgesteld sinds het begin van de epidemie.
Positiever is dat 547 coronapatiënten genezen werden verklaard en uit het ziekenhuis werden ontslagen.
Lees meer
Een Marokkaan uit Frankrijk is op zaterdag 4 april in het Hassan II ziekenhuis in Agadir overleden aan de gevolgen van het coronavirus.
Een jonge vrouw is begin deze week aan de gevolgen van het coronavirus overleden in Sebta, Spaanse enclave in het noorden van Marokko.
Issam Ait Aziz, jonge advocaat in Marrakech, is deze vrijdag overleden aan de gevolgen van het coronavirus.
Sinds het begin van de coronavirus epidemie in België, overleden 97 Marokkanen aan de gevolgen daarvan.
Een Marokkaanse onderdaan is zaterdagochtend aan de gevolgen van het coronavirus overleden in Dakar, hoofdstad van Senegal.
Mohamed Nahi is overleden aan de gevolgen van het coronavirus in België. De jonge vader (32) raakte besmet tijdens zijn werk als winkelbediende in een Colruyt supermarkt.
Een baby van 17 maanden oud is in de nacht van zaterdag op zondag aan de gevolgen van het coronavirus overleden in het Marokkaanse Oujda.
De coronavirus epidemie blijft groeien in Marokko. 253 nieuwe coronabesmettingen werden in de afgelopen 24 uur vastgesteld in het koninkrijk.
Een 3-jarig meisje van Marokkaanse afkomst is eerder deze week aan de gevolgen van het coronavirus overleden in België.
Volgens de meest recente cijfers van het Marokkaanse ministerie van Gezondheid werden tot maandagavond 574 besmettingen met het coronavirus vastgesteld.