Zoeken

België : Marokkaan (39) overleden aan coronavirus

- België

Geschreven door Laila A.

Een 39-jarige Marokkaanse man is zondag in de Belgische hoofdstad Brussel overleden aan de gevolgen van het coronavirus.

Het slachtoffer was vader van een meisje van slechts vier maanden. Hij was met griepsymptomen en ernstige ademhalingsproblemen in het ziekenhuis opgenomen en positief getest op het coronavirus.

In België overleden tot nu toe 178 mensen aan het coronavirus. Volgens gegevens van het Belgische ministerie van Gezondheid werden bijna 5000 besmettingen vastgesteld sinds het begin van de epidemie.

Positiever is dat 547 coronapatiënten genezen werden verklaard en uit het ziekenhuis werden ontslagen.

Lees meer

Coronavirus Marokko : ministerie publiceert nieuwe cijfers

Volgens de meest recente cijfers van het Marokkaanse ministerie van Gezondheid werden tot maandagavond 574 besmettingen met het coronavirus vastgesteld.

Coronavirus Marokko : dit zijn de nieuwe cijfers

De coronavirus epidemie blijft groeien in Marokko. 253 nieuwe coronabesmettingen werden in de afgelopen 24 uur vastgesteld in het koninkrijk.

Dertig contacten wereld-Marokkaan met coronavirus in quarantaine

Een Marokkaan uit Frankrijk is op zaterdag 4 april in het Hassan II ziekenhuis in Agadir overleden aan de gevolgen van het coronavirus.

Honderdtal Marokkanen aan coronavirus overleden in België

Sinds het begin van de coronavirus epidemie in België, overleden 97 Marokkanen aan de gevolgen daarvan.

Marokkaans meisje (3) dood door coronavirus in België

Een 3-jarig meisje van Marokkaanse afkomst is eerder deze week aan de gevolgen van het coronavirus overleden in België.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team