Zoeken

Marokkaan Jaad Belgaid is opkomend model (foto’s)

- Cultuur

Geschreven door Laila A.

Jaad Belgaid is het nieuw gezicht van de herenmode. De 23-jarige Franse Marokkaan was een jaar geleden nog onbekend en loopt nu voor de grootste merken.

Philipp Plein, Dolce&Gabbana, Calvin Klein, Cadet, Willy Chavarria en vooral Riccardo Tisci vechten voor de jonge Marokkaan die in januari 2017 voor het eerst op de catwalk stond voor Givenchy.

Jaad is niet alleen knap. De twintiger afkomstig uit Rabat is ook een echte atleet en zwarte band judo. Hij werd anderhalf jaar geleden door het modellenbureau Next Models op social media ontdekt.

Lees meer

Douzi naar Los Angeles voor nieuwe album (foto’s)

Douzi heeft een verrassing voor zijn fans. Dat liet hij zelf op Instagram weten...

Koning Mohammed VI met judokampioen in Parijs (foto)

Koning Mohammed VI bevindt zich nog steeds in Parijs waar hij regelmatig op de foto gaat met fans.

Marokkaan in finale Mister Italy 2018 (foto’s)

Jawad Tanjaoui heeft in Italië de finale behaald van de schoonheidswedstrijd Mister Italy 2018.

Marokkaanse Manal Ayoute in finale Top Model Europe (foto’s)

Manal Ayoute neemt op 17 februari deel aan de finale van de modellenwedstrijd Top Model Europe in Brussel.

Marokkaan verovert harten jury The Voice in Canada (video)

Sami Chaouki is pas 20 en heeft een prachtige stem. Hij veroverde enkele dagen geleden de harten van de jury van de talentenshow The Voice in Canada.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team