Zoeken

Marokkaanse Mariam Said nieuw gezicht Neutrogena (foto)

22 februari 2018 - 12:00 - Cultuur

Geschreven door Fouad Badel

Mariam Said is het nieuw gezicht van het cosmeticamerk Neutrogena. De jonge Marokkaanse liet dat zelf op social media weten.

"Ik ben echt vereerd om het eerste gezicht te zijn van Neutrogena in de regio Midden-Oosten en Noord-Afrika, een merk dat vrouwen over de hele wereld wil aanmoedigen, versterken en inspireren en doen geloven dat alles mogelijk is", schreef de Marokkaanse televisiepresentatrice.

Mariam Said is er trots op "de club te betreden van ’s werelds meest inspirerende vrouwen, waaronder Nicole Kidman, Jennifer Garner en Kristen Bell, om ons best te doen en te geloven dat alles mogelijk is".

Lees meer

Imaan Hammam nieuw gezicht Chanel (video)

Imaan Hammam, Marokkaans-Egyptische topmodel, is het gezicht van de nieuwe make-up collectie van Chanel.

Marokkaan Jaad Belgaid is opkomend model (foto’s)

Jaad Belgaid is het nieuw gezicht van de herenmode. De 23-jarige Franse Marokkaan was een jaar geleden nog onbekend en loopt nu voor de grootste merken.

Douzi naar Los Angeles voor nieuwe album (foto’s)

Douzi heeft een verrassing voor zijn fans. Dat liet hij zelf op Instagram weten...

Foto: Koning Mohammed VI met rapper Maître Gims in Parijs

Na de foto met de rabbijn Israel Goldberg is een nieuw kiekje van Koning Mohammed VI gepubliceerd met de Congolese zanger Maître Gims.

Lalla Laaroussa binnenkort terug met nieuwe presentatrice

Lalla Larroussa is binnenkort terug op de Marokkaanse televisie. Voor dit nieuw seizoen hebben de makers een nieuwe presentatrice gekozen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team