24 september 2020 - 11:40 - Wereld
Een 29-jarige Marokkaanse man zal door de Italiaanse autoriteiten het land worden uitgezet na twee pogingen om de Amerikaanse militaire basis van Avian bij Trivizo te betreden.
De verdachte werd in hechtenis genomen en een uitzettingsprocedure werd gestart. Hij probeerde twee keer de basis onder een valse identiteit binnen te komen.
Il Gazzettino bericht dat de twintiger zich als een Amerikaan voordeed en vertelde dat hij zijn militaire badge binnen was vergeten. Volgens het medium had de man waarschijnlijk een relatie met een vrouwelijke officier en zou hij via haar de valse identiteitsdocumenten hebben gekregen.
Onderzoek van de Italiaanse Carabinieri en de luchtmacht in Aviano toonde aan dat de verdachte in 2017 al met de hulp van twee Amerikaanse militairen, een poging had gedaan om dezelfde basis te betreden. De autoriteiten hadden toen zijn verblijfsvergunning ingetrokken.
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning
Marokkaan verdacht van brand bij citadel Bastia