7 juli 2020 - 18:40 - Wereld
©
Algerije wil de veiligheid bij de grenzen versterken door twee nieuwe militaire bases aan te leggen nabij de grens met Marokko.
Le Soir d’Algérie schrijft dat het besluit werd genomen nadat in de media berichten werden gepubliceerd over de bouw van een militaire basis door Marokko in Jerada, bij de grens met Algerije.
Het buurland zou na de verspreiding van deze informatie in mei dit jaar hebben besloten om twee militaire bases in dezelfde regio te vestigen. Volgens het medium staat de exacte locatie van de nieuwe bases nog niet vast.
Marokko heeft intussen de bouw van een militaire basis bij Jerada ferm ontkend. Wel wordt de aanleg van een kazerne bevestigd om militaire infrastructuren uit stedelijke gebieden te verplaatsen.
Marokkaanse vastgoedsector in diepe crisis
Deal met Brazilië: Marokko koopt KC-390 millennium
Marokko bespreekt visumplicht voor Europeanen
Gezochte crimineel houdt opzichtig huwelijk in Nador
Gendarme gedood door doorrijder in Marokko
Nieuw hitterecord in Marokko: 50°C
Royal Air Maroc helpt gestrand gezin van negen in Canada
Marokkaanse journalist door hel op Cuba vanwege pro-Israëlische mening
Kamervragen over stichting van profvoetballer Redouan El Yaakoubi
Verwarde Marokkaanse van dak in Istanbul gehaald en land uitgezet
’Imad Marrakech’ gaf vanuit Brusselse cel opdracht voor (vergis)moord
Terugroepactie in Marokko geproduceerde Peugeots
Mocro Maffia-acteur Marouane Meftah in de fout
Vrouw in Antwerpen vermomt zich als moslima om diefstal te plegen