25 mei 2015 - 22:43 - Sport
Hassan Ahouchar heeft zondag de marathon van Kopenhagen in Denemarken gewonnen. De Marokkaanse atleet liep de marathon uit in 2 uur 15 minuten en 15 seconden.
Hassan Ahouchar werd op de voet gevolgd door de Ethiopische Fikadu Kebede Debele, die de marathon uitliep in 2:15.38. Op de derde plaats volgde de Marokkaanse Lahcen Mokraji die de wedstrijd in 2:18.15 uitliep.
Bijna 12.000 atleten namen deel aan de marathon, waarvan ruim 25% buitenlanders. De winnaar kreeg een prijs van 2000 euro.
Vermeldenswaardig is dat Hassan Ahouchar in 2005 in Spanje aankwam aan boord van een vluchtelingenboot. Hij verwierf de Spaanse nationaliteit en vertegenwoordigde zijn adoptieland op de Olympische Spelen in 2012. Begin deze maand versloeg hij het record van de halve marathon van Ibiza, die hij in 01:06.17 won.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg
Marokkaanse logo’s weggehaald door Algerije
Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Hakim Ziyech terug naar Turkije?