Marokkaanse Kaoutar Boulaid breekt record marathon Sevilla
Mooie prestatie van Kaoutar Boulaid. De Marokkaanse atlete verbrak zondag het record van de marathon van Sevilla in Spanje.
18 april 2017 - 20:00 - Sport
Rachid El Morabity heeft afgelopen weekend de 32e Marathon des Sables (zandmarathon) gewonnen. Het is de vijfde keer dat de Marokkaan de marathon wint. Enkel Lahcen Ahansal houdt hetzelfde record.
De Marokkaan liep de vijfde en laatste etappe van 42,2 km in de regio van Errachidia in 3 uur 10 minuten en 9 seconden uit. Zijn jonge broer Mohamed, volgde op de tweede plaats terwijl een derde Marokkaan, Aziz El Akad, twee minuten later aankwam.
De Britse Thomas Evans en de Marokkaanse Abdelaziz Baghazza eindigden op de derde en vierde plaats van de marathon van zes etappes over 237 km.
Lees meer
Mooie prestatie van Kaoutar Boulaid. De Marokkaanse atlete verbrak zondag het record van de marathon van Sevilla in Spanje.
Salaheddine Bounasser heeft zondag de 35e marathon van Wenen in Oostenrijk gewonnen.
Nieuwe overwinning voor Rachid El Morabity. de Marokkaan heeft de 270 km lange "Meraas Al Marmoom Ultramarathon 2018" gewonnen.
Hassan Oubaddi, Marokkaanse atleet, heeft zondag de halve marathon van Sevilla in het zuiden van Spanje gewonnen.
De Marathon des Sables in het zuiden van Marokko werd dit jaar opnieuw gedomineerd door Marokkaanse atleten. Rachid El Morabity won voor de vierde keer de wereldbekende marathon.