Marokkaanse Kaoutar Boulaid breekt record marathon Sevilla
Mooie prestatie van Kaoutar Boulaid. De Marokkaanse atlete verbrak zondag het record van de marathon van Sevilla in Spanje.
- Sport
Op 13 maart wordt de tweede editie van de marathon van Rabat georganiseerd. 10.000 deelnemers worden op het sportief evenement verwacht.
De organisators hopen dat het record van de vorige editie zal worden verbeterd. Vorig jaar liep de Keniaan Justus Kimutai de marathon in 2 uur 10 minuten en 36 seconden.
De eerste editie in april 2015 was al onmiddellijk een groot succes met ruim 7000 lopers uit 13 landen.
Lees meer
Mooie prestatie van Kaoutar Boulaid. De Marokkaanse atlete verbrak zondag het record van de marathon van Sevilla in Spanje.
Ruim 7500 Marokkaanse en buitenlandse atleten zullen op zondag 31 januari aan de 27e marathon van Marrakech deelnemen. Onder hen, 70 topatleten.
Een 44-jarige Nederlander is zondag tijdens de halve marathon van Marrakech overleden. Patrick Ahandris zou aan een hartaanval zijn bezweken.
Hassan Baraka is vrijdag de eerste Marokkaan geworden die de World Marathon Challenge uitliep. Samen met 14 andere atleten liep de Marokkaanse atleet in 7 dagen tijd 7 marathons...
In het Noord-Marokkaanse Chefchaouen wordt op 27 en 28 februari de allereerste ’Ultra Trail Chaouen Maroc’ georganiseerd.