13 februari 2018 - 15:20 - Marokkanen in het buitenland
Rachid Aananouch, een jongeman van Marokkaanse afkomst, werd afgelopen donderdag doodgestoken in de wijk La Chanaye in het Franse Mâcon.
Het slachtoffer zat in zijn auto. De dader gaf zichzelf na de moord aan bij de politie. Het motief van de moord blijft een raadsel voor de familie en vrienden van Rachid.
Volgens het parket gaat het waarschijnlijk om een banale verkeersruzie. Er zou een korte achtervolging tussen de slachtoffer en dader hebben plaatsgevonden. Rachid werd in het hart gestoken. Hij probeerde nog naar het ziekenhuis te lopen maar viel na enkele meters dood.
Rachid was 32 jaar en afkomstig uit het noorden van Marokko. In zijn wijk had iedereen hem graag. Volgens zijn vrienden was het "een goede mens die nooit problemen had".
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Marokkaanse diaspora: dit zijn de geldregels voor trips naar Marokko
Marokkaanse douane waarschuwt diaspora: dit mag niet mee in de bagage
Meer veerboten naar Marokko deze zomer
Frontex verscherpt toezicht op Marokkaanse diaspora
Marokkaanse diaspora: medicijnen mee naar Marokko? Dit moet je weten
Marhaba 2025: zo wordt jouw reis naar Marokko makkelijker
Marokko ontvangt 12 miljard dollar van diaspora
Dit mogen Marokkanen in het buitenland belastingvrij meenemen naar Marokko