Zoeken

Marokkaan dood aangetroffen in verlaten woning in Spanje

- Wereld

Geschreven door Nawel Serdouni

Een Marokkaanse man van 57 jaar is dood aangetroffen in een verlaten huis in Torremolinos, in het zuiden van Spanje.

Kort na de vondst van het lichaam werd een andere Marokkaan van rond de vijftig door de Guardia civil gearresteerd op verdenking van moord.

Onderzoek toonde aan dat de twee mannen elkaar goed kenden en ruzie hadden gekregen in het verlaten huis. De ruzie liep uit de hand en het slachtoffer werd op het hoofd geslagen met een ijzeren staaf. Hij overleed iets later aan zijn verwondingen.

De vermeende dader die op de vlucht was geslagen, was ook gewond en werd na zijn arrestatie naar het ziekenhuis afgevoerd.

Op het lichaam van het slachtoffer zal in een ziekenhuis in Malaga een onderzoek worden verricht om de exacte doodsoorzaak te bepalen.

Lees meer

Spanje : Marokkaan dood na ruzie op straat

Een man van Marokkaanse afkomst is vorige week overleden na een gewelddadige ruzie in het Spaanse Leganes, in de regio van Madrid.

Marokkaan in Frankrijk wil dochter verdedigen en wordt vermoord

Een 44-jarige Marokkaan is afgelopen weekend in de regio van Parijs door een jongeman vermoord die zijn tienerdochter al lange tijd lastigviel.

Dakloze Marokkaan dood aangetroffen in Frankrijk

Een 20-jarige dakloze Marokkaan is begin vorige week dood aangetroffen in Montpellier in het zuiden van Frankrijk.

Moordenaar Marokkaanse vrouw in Spanje gearresteerd

Mohamed Barbari is vier maanden na de moord op zijn Marokkaanse vrouw in Italië, door de Guardia civil in Spanje gearresteerd.

Marokkanen dood aangetroffen in Melilla

De Spaanse Guardia Civil heeft afgelopen weekend twee jonge Marokkanen dood aangetroffen in Melilla. Een van de slachtoffers werd op een terrein nabij de grens met Marokko...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team