Ruim 30 kilo drugs on beslag genomen bij grens Sebta
De Marokkaanse douane heeft in 48 uur tijd ruim 32 kilo hasj onderschept bij de grensovergang Bab Sebta.
- België
Bij een controle aan de grensovergang met Sebta is een Marokkaan uit België met 34 kilo hasj in zijn camper betrapt.
Marokkaanse douaniers en politieagenten doorzochten samen het voertuig en vonden de drugs onder een spoelbak in de camper met Belgisch kenteken.
Volgens bronnen van de douane was de drugs bestemd voor de Belgische markt.
Afgelopen weekend was een andere Marokkaan eveneens met 54 kilo hasj in zijn auto opgepakt. Beide drugskoerier werden aan de politie in Tetouan overgedragen voor onderzoek.
Lees meer
De Marokkaanse douane heeft in 48 uur tijd ruim 32 kilo hasj onderschept bij de grensovergang Bab Sebta.
Vier mensen die in Tanger de boot hadden genomen naar Spanje, zijn afgelopen weekend door de politie in de haven van Algeciras aangehouden in verband met drugssmokkel.
Een Nederlandse Marokkaan is in Marrakech gearresteerd in verband met de recordvangst cocaïne van afgelopen september in Marokko.
Marokkaanse douaneagenten hebben twee mannen, waaronder een Belgische Marokkaan, onderschept met 200.500 euro in hun auto.
De politie heeft bij de grensovergang Bab Sebta een Belgische Marokkaan gearresteerd met 49 kilo drugs in zijn auto.