Zoeken

Marokkaan doet aangifte tegen jihadposter RTV Noord-Holland

- Nederland

Geschreven door Laila A.

Een Marokkaans-Nederlandse man uit Naarden heeft aangifte gedaan tegen RTV Noord-Holland vanwege een omstreden reclamecampagne met ’jihadposters’.

In zijn aangifte zegt de man dat hij zich zwaar gediscrimineerd voelt door de reclameposter met de tekst ’Huizen er nog andere jihadgezinnen in ’t Gooi?’.

Ook blijkt uit het door het ANP ingeziene aangifte dat de poster hem doet denken aan het angst en haat zaaien in de Tweede Wereldoorlog. Erger nog, de man kreeg sinds de poster er hangt, opmerkingen van buurtbewoners of "jullie het niet goed genoeg hebben in Nederland".

Eind april verschenen de posters van RTV NH in Huizen en Hilversum. De campagne viel niet in goede aarde en kreeg onmiddellijk veel kritiek op social media.

Lees meer

Minder Marokkanen: Geert Wilders riskeert financiële straf

Geert Wilders zal mogelijk een schadevergoeding van 30.000 euro moeten betalen in zijn rechtszaak over ’minder Marokkanen’.

Agenten niet vervolgd na hardhandige aanhouding jonge Marokkaan in Den Haag

Twee agenten die in september vorig jaar de 14-jarige Oubayda Jab Allah in Den Haag met veel geweld aanhielden, zullen niet worden vervolgd.

Marokkaanse drie jaar cel in om valse aangifte verkrachting

Een 20-jarige Marokkaanse vrouw is door een rechtbank in Dubai tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld. Ze had een valse aangifte van verkrachting gedaan.

Nederland herdenkt gesneuvelde Marokkaanse soldaten

In het Nederlandse Kapelle werd vorige week een herdenkingsplechtigheid gehouden ter ere van de Marokkaanse soldaten die in de Tweede Wereldoorlog in Nederland zijn gesneuveld.

Marokkaan uit Arnhem doet aangifte tegen politie voor mishandeling

Een 28-jarige Marokkaan uit Arnhem heeft aangifte gedaan tegen de politie. Hij werd op 5 juni onterecht in de trein aangehouden en mishandeld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team