6 februari 2013 - 11:16 - Marokkaanse boeken
Wat gaat er door een hardloper heen? Wat houdt de lopende mens bezig? Deze vragen beantwoordt Benali in zijn boek. Hij dringt door tot in de kern van het hardlopen waarbij hij zijn fascinatie voor het lopen overpeinst en de pracht van de sport feilloos op de lezer overbrengt.
Hij voert de lezer terug naar zijn jeugd wanneer hij het hardlopen ontdekt door de triomfen van de Marokkaanse atleet Saïd Aouita, naar zijn eerste marathon in Boedapest, naar de kern van zijn bestaan. Daardoorheen weeft Benali het verhaal van Rodrigues, zijn machtige en waardige tegenstander.
Deze zeer uitgebreide herziene editie geeft de lezer nieuwe inzichten met nieuwe hoogte- en dieptepunten in het leven van een langeafstandsloper.
De droom van Neil El Aynaoui
Clandestiene route voor alcoholsmokkel ontdekt tussen Melilla, Saïdia en Nador
Verhuurmaffia teistert Marokko, experts waarschuwen
Megaproject in Tanger: Busway verandert stad
Stille oorlog Spanje en Marokko rond Canarische Eilanden
Koning Mohammed VI reikt hand uit, Algiers knapt ambassade in Rabat op
De Woedelijst
Azijn in de Bloemetjes gezet
Hoe Farah meedoet met de Ramadan zonder te vasten!
Casa Benali
Melk en Dadels, 100 geheime recepten van Marokkaanse moeders
Vrouwen van de islam in de schaduw van het sacraal
De voeten van Abdullah
El Weswes