Marokko: onbekenden gooien boomstam op HSL-spoor
Onbekende hebben geprobeerd een HSL trein te laten ontsporen door een boomstam op de sporen te gooien in de regio van Moulay Bousselham.
8 oktober 2018 - 15:40 - Marokko
Een 70-jarige man is zaterdagochtend overleden na door een trein te zijn aangereden bij het station van Mghogha in Tanger.
Het slachtoffer stak het spoor over en zag de aankomende trein niet. Dat bericht de civiele bescherming volgens wie de man op slag dood was.
De trein was op weg naar Casablanca. Het ongeval zorgde voor veel vertraging. De politie heeft een onderzoek gestart naar het ongeval.
Lees meer
Onbekende hebben geprobeerd een HSL trein te laten ontsporen door een boomstam op de sporen te gooien in de regio van Moulay Bousselham.
Een vrouw is dinsdag omgekomen na door een trein te zijn aangereden in de gemeente Taourat Nboussta, in de regio van Nador.
Een man is woensdag in Selouane bij Nador overleden na door een goederentrein te zijn geschept.
Bij de ontsporing van een trein nabij Bouknadel op enkele kilometers van Salé in Marokko, zijn dinsdagochtend minstens zes doden en zeventig gewonden gevallen.
Een trein is vrijdag ontspoord na een botsing met een andere trein in Casablanca. Het ongeval gebeurde rond 01:40 uur ’s nachts tijdens manoeuvres.