30 augustus 2017 - 18:45 - Marokko
Een arrestant is dinsdagochtend onwel geworden in een politiecel in Safi. Hij werd naar het ziekenhuis gebracht maar overleefde niet.
Volgens de politieprefectuur van de stad werd de man om 3 uur ‘s nachts in bewaring genomen voor bezit en gebruik van drugs. Hij zou onwel zijn geworden en rond 6 uur naar het ziekenhuis zijn gebracht om te worden verzorgd.
De arrestant werd vervolgens terug naar het politiecommissariaat gebracht waar hij opnieuw onwel werd en een tweede keer naar het ziekenhuis werd gebracht. Daar overleed hij.
Een onderzoek zal op het lichaam van de man worden verricht om de exacte doodsoorzaak te bepalen. Volgens de eerste resultaten van het politieonderzoek en het verhoor van getuigen, leed de man aan een chronische ziekte.
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist
Marokkaanse gepensioneerden mogen maximaal drie maanden naar Marokko
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Yassine zoekt stage: van 800 afwijzingen naar viraal succes
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI
Marokko en Portugal in gesprek over stroomkabel
Legale cannabis in Marokko "niet om coffeeshops te openen!"
Oplichter steelt luxe Mercedes met slimme truc in Tetouan
ToxicPanda-malware steelt bankgegevens in Marokko
Koning Mohammed VI stuurt 180 ton hulp naar Gaza