29 juli 2020 - 20:00 - Marokko
Een man van rond de dertig is vorige week woensdag overleden toen hij een reclamebord in de wijk Al Massira in Marrakech repareerde.
Het slachtoffer, getrouwd en vader, werd geëlektrocuteerd toen hij aan het elektrisch systeem van het bord werkte.
ALM bericht dat het slachtoffer nog leefde bij aankomst van de civiele bescherming. Hij overleed in de ambulance op weg naar het Ibn Tofail ziekenhuis.
Het lichaam van de jonge vader werd naar het mortuarium gebracht voor autopsie. De autoriteiten hebben een onderzoek gestart.
Lees meer
Een jonge vrouw van rond de twintig jaar is afgelopen zaterdag op een strand in de regio van Agadir verdronken.
Een 32-jarige vrouw is overleden toen ze zich in het gezelschap bevond van een inspecteur van de politie in Taza.
Een Marokkaanse man die sinds de sluiting van de grenzen in maart dit jaar in Melilla vastzat, is overleden toen hij de metershoge hekken tussen de enclave en Marokko beklom.
Een 18-jarige tiener is enkele dagen geleden in Casablanca doodgestoken tijdens een ruzie over een parkeerplaats.
Een man van rond de 40 jaar heeft het lichaam van zijn vader uit het mortuarium van het academisch ziekenhuis van Fez gestolen om hem in zijn geboortestad te begraven.
Een jonge vrouw, eigenares van een kapsalon, was in werkelijkheid lid van een internationale drugsorganisatie. Ze werd eind vorige week in Marrakech gearresteerd.
Een vrouw van rond de vijftig jaar is zondag door de politie in Marrakech gearresteerd voor de moord met voorbedachte radeMarrakesh op haar twee stiefkinderen.
Een man heeft afgelopen vrijdag in het Marokkaanse Khenifra zijn eigen vader om het leven gebracht.
Een jonge gehandicapte vrouw is zondagmiddag in een meer bij Azilal verdronken. Het slachtoffer was op bezoek bij haar zus, die in een dorpje bij Bine El Ouidane woont.
Een man heeft zelfmoord gepleegd na zijn vrouw, haar ouders en broer met een mes te hebben aangevallen in het Marokkaanse Fez.