26 september 2017 - 11:38 - Wereld
©
Een man die Koning Mohammed VI in de Franse hoofdstad Parijs probeerde te benaderen is door de Franse en Marokkaanse veiligheidsdiensten gearresteerd.
De man van Marokkaanse afkomst werd vervolgens naar het politiebureau van Villeparisis meegenomen en in bewaring gesteld.
Volgens Le Parisien probeerde de veertiger het konvooi van Koning Mohammed VI te benaderen op een weg bij de luchthaven Roissy-Charles-de-Gaulle. De auto van Koning Mohammed VI stond op dat moment stil.
De man stelt dat hij enkel met de Koning wilde praten en niets slechts van plan was. Dezelfde man was afgelopen vrijdag echter al aangehouden nadat hij had getracht het kasteel van de Koning in Betz binnen te dringen. Hij verschijnt vandaag voor de rechter.
Marokkaanse vastgoedsector in diepe crisis
Deal met Brazilië: Marokko koopt KC-390 millennium
Marokko bespreekt visumplicht voor Europeanen
Gezochte crimineel houdt opzichtig huwelijk in Nador
Gendarme gedood door doorrijder in Marokko
Nieuw hitterecord in Marokko: 50°C
Royal Air Maroc helpt gestrand gezin van negen in Canada
Marokkaanse journalist door hel op Cuba vanwege pro-Israëlische mening
Kamervragen over stichting van profvoetballer Redouan El Yaakoubi
Verwarde Marokkaanse van dak in Istanbul gehaald en land uitgezet
’Imad Marrakech’ gaf vanuit Brusselse cel opdracht voor (vergis)moord
Terugroepactie in Marokko geproduceerde Peugeots
Mocro Maffia-acteur Marouane Meftah in de fout
Vrouw in Antwerpen vermomt zich als moslima om diefstal te plegen