Man in Parijs gearresteerd om benaderen Koning Mohammed VI
Een man die Koning Mohammed VI in de Franse hoofdstad Parijs probeerde te benaderen is door de Franse en Marokkaanse veiligheidsdiensten gearresteerd.
- Wereld
Lucas en zijn zus Anna ontmoetten Koning Mohammed VI toevallig in een Le Bon Marché winkel in het 7e arrondissement van Parijs.
De broer en zus babbelden even met Koning Mohammed VI die vervolgens met hen op de foto ging. Lucas vertelde aan de Koning dat hij in november op vakantie naar Marrakech ging. Hij noemde de Koning « een heel lief iemand ».
Lees meer
Een man die Koning Mohammed VI in de Franse hoofdstad Parijs probeerde te benaderen is door de Franse en Marokkaanse veiligheidsdiensten gearresteerd.
Israel Goldberg, rabbijn in Parijs, heeft een bericht op Facebook gedeeld waarin hij over zijn ontmoeting met Koning Mohammed VI in de Franse hoofdstad vertelt.
Begin deze week werden meerdere nieuwe foto’s van Koning Mohammed VI met Marokkanen in de Franse hoofdstad Parijs op social media gedeeld.
Koning Mohammed VI is nog steeds in Parijs waar hij herstelt van een oogoperatie. Gisteren werd een foto van de Koning samen met Prins Moulay Ismail en Judo kampioen Teddy Riner...
Koning Mohammed VI was heel de week in Parijs. Hij ging tijdens zijn verblijf in de Franse hoofdstad met tientallen fans op de foto.