Zoeken

Man probeert cockpit vlucht Parijs Casablanca binnen te dringen

2 maart 2017 - 21:10 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een man met “psychische problemen” heeft geprobeerd de cockpit binnen te dringen van een toestel tussen Parijs en Casablanca.

Het toestel was al opgestegen toen de 26-jarige verdachte zich eerst naar het toilet van het vliegtuig begaf en vervolgens de cockpit probeerde binnen te dringen volgens een verklaring van de Marokkaanse veiligheidsdienst DGSN.

Leden van de bemanning wisten de twintiger te overmeesteren en de veiligheidsdiensten te waarschuwen zonder meer informatie te geven over het voorval.

Volgens de DGSN woonde de man illegaal in Frankrijk en heeft hij sinds korte tijd psychische problemen. Zijn oom, die ook op de vlucht zat, vergezelde hem naar Marokko. De verdachte onmiddellijk na zijn aankomst in Casablanca naar een psychiatrische instelling gebracht.

Lees meer

Grootste vliegtuig ter wereld op luchthaven Casablanca (foto)

Het grootste vliegtuig ter wereld is op de Mohammed VI luchthaven in Casablanca geland. De Airbus A380 van Emirates zal tussen de Marokkaanse metropool en Dubai vliegen.

Verdachte gearresteerd voor moord kamerlid Abdellatif Merdas

Slechts enkele uren na de moord op parlementslid Abdellatif Merdas in Casablanca heeft de politie een eerste verdachte gearresteerd.

Ruim 7 kilo morfine gevonden in auto Spaanse Marokkaan in Tanger

Een in Spanje gevestigde Marokkaan is afgelopen vrijdag in de haven van Tanger met ruim 7 kilo morfine in zijn auto betrapt.

Agent schiet op gevaarlijke multirecidivist in Taourirt

Een politieman heeft in Taourirt met zijn dienstwapen geschoten om een verdachte die hem met een mes aanviel te stoppen.

Stewardess aangevallen op vlucht Royal Air Maroc

Een vlucht van Royal Air Maroc tussen Casablanca en Parijs werd vrijdag vertraagd door de agressie van een stewardess.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team