27 augustus 2018 - 10:40 - Marokkanen in het buitenland
Een voormalige Marokkaanse bokser is de nieuwe held in Frankrijk. Hij voorkwam dat een vliegtuig op 24 augustus zou worden gekaapt.
Tarik Sahibeddine overmeesterde vrijdag een man op een vlucht tussen Munchen en Parijs. De 46-jarige bokskampioen kwam met zijn vrouw terug van vakantie. Hij merkte dat de verdachte, een man met psychische problemen, de cockpit probeerde binnen te dringen en besloot in te grijpen.
Tarik Sahibeddine vertelde zijn verhaal aan Franse media. De verdachte bedreigde eerst twee bemanningsleden en probeerde vervolgens de deur van het toestel te openen. Hij riep toen dat hij naar München wilde terugkeren en probeerde de cockpit binnen te dringen. Tarik besloot toen in te grijpen en overmeesterde de man.
De bemanning bedankte hem en vertelde hem dat de politie was gewaarschuwd en de verdachte op de landingsbaan opwachtte.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko wil Marokkaanse diaspora terughalen
Marokkaanse bakker breekt wereldrecord
Fiscus Marokko richt pijlen op vermogende Marokkanen in het buitenland
Koning Mohammed VI’s initiatief voor de Marokkaanse diaspora komt moeizaam van de grond
Genève groeit: steeds meer Marokkanen
Marokkaan in Zwitserland terecht voor ’ontvoering’ zoon
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Havens Marokko en Spanje draaien overuren door Marokkaanse diaspora