14 juli 2019 - 17:30 - Wereld
Het aantal Marokkaanse slachtoffer van de luchtaanval op een vluchtelingencentrum in het Libische Tripoli, is opnieuw naar boven herzien.
Volgens een rapport van de Rode Maan kwamen niet zeven maar elf Marokkanen om het leven bij het bombardement.
Alyaoum24 bericht tevens dat drie Marokkanen nog in een ziekenhuis in Tripoli liggen. Over hun toestand is verder niets bekend.
Zes Marokkanen die in het centrum verbleven, bleven ongedeerd. In totaal woonden tot een week geleden, 21 Marokkanen in het vluchtelingencentrum.
Het Marokkaanse ministerie van Buitenlandse zaken berichtte eerder dat zeven Marokkanen waren omgekomen, acht gewond waren geraakt en drie vermist werden.
Een procedure werd gestart voor de repatriëring van de dodelijke slachtoffers maar ook van de gewonden. De families in Marokko werden op de hoogte gebracht.
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning
Marokkaan verdacht van brand bij citadel Bastia
Rusland blokkeert 28 ton vis uit Marokko