Zoeken

Twee Marokkanen geliquideerd in Frankrijk

19 juni 2019 - 15:40 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Twee Marokkanen zijn afgelopen zondag dood aangetroffen in de regio van Nimes in Frankrijk. Beiden zouden zijn geliquideerd.

Volgens de Franse gendarmerie werden beide mannen met een jachtgeweer neergeschoten. Een van de slachtoffers werd in de nek geraakt en de andere in het oog. Alle twee waren op slag dood.

Volgens Midi Libre zijn de twee slachtoffers 33 en 40 jaar oud. Een van hen woonde al jaren in de regio. De andere verbleef er nog maar enkele maanden en had geen verblijfsvergunning.

De politie gaat uit van een afrekening in het drugsmilieu. De identiteit van de twee slachtoffers werd niet bekend gemaakt.

Lees meer

Marokkaan (21) in Frankrijk doodgeschoten

Een 21-jarige Marokkaan is in het Franse Avignon door een onbekende doodgeschoten. Volgens plaatselijke media had het slachtoffer een zwaar strafblad.

Italië: luchthaven gesloten door twee Marokkanen

De Marconi luchthaven in het Italiaanse Bologna is afgelopen zaterdag ruim twee uur gesloten gebleven vanwege een poging van twee Marokkanen om in het land te blijven.

Aanslag op moskee in Frankrijk, imam gewond

Een man heeft donderdagnamiddag het vuur geopend op een moskee in de wijk Pontanézen in het Franse Brest. Twee mensen raakten gewond, onder hen de imam van de moskee.

Sikhs doneren 60.000 dollar aan slachtoffers aanslagen moskeeën Christchurch

De Sikh-gemeenschap heeft in Nieuw-Zeeland 60.000 dollar gedoneerd voor de overlevenden en van de families van de slachtoffers van de terroristische aanslagen op twee moskeeën...

Aanslag op moskee in Frankrijk, twee gewonden

Bij een aanslag op een moskee in het Franse Bayonne zijn maandag twee zwaar gewonden gevallen. De dader, een 84-jarige Fransman, werd gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team