Zoeken

Twee lichamen in 24 uur tijd gevonden in Salé

22 januari 2018 - 14:40 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

In het Marokkaanse Salé zijn donderdag op twee verschillende plekken in de stad lichamen ontdekt. Het gaat om een oude man die alleen leefde en een tweede man wiens lichaam door vissers uit de Bouregreg rivier werd gehaald.

Het eerste slachtoffer woonde al jaren alleen in een appartement. Buren merkten dat hij zich niet meer toonde en dat er een vieze geur van zijn appartement kwam. Ze waarschuwden de politie die zijn lichaam in verre staat van ontbinding ontdekten.

Het tweede lichaam dreef op de Bouregreg rivier. Vissers haalden het uit het water en waarschuwden de politie. Een onderzoek is aan de gang naar de identiteit van het slachtoffer en naar de manier waarop hij omkwam.

Lees meer

Marokkaanse hulpdiensten halen "twintigtal doden" uit zee

De lichamen van "een twintigtal" migranten uit sub-Sahara Afrika zijn zaterdag door Marokkaanse patrouilles uit zee gehaald.

Marokko: lichaam baby op strand in Harhora gevonden

Het lichaam van een pasgeboren baby werd afgelopen woensdag op het strand Casino in Harhora bij Rabat gevonden.

Marokko: lichaam bejaarde man in put gevonden

In de regio van het Marokkaanse Sidi Slimane is het lichaam van een bejaarde man in een put gevonden. Zijn keel was doorgesneden.

Marokkaanse vermoord en in stukken gesneden in Italië

Het lichaam van een 46-jarige Marokkaanse vrouw is in meerdere stukken op een boerderij in het Italiaanse Verona gevonden.

Lichaam baby in vuilbak gevonden in Casablanca

Het lichaam van een pasgeboren baby is donderdagochtend in een vuilcontainer in Casablanca gevonden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team