1 oktober 2019 - 16:40 - Marokko
Een Guinese man is maandag dood aangetroffen in het landingsgestel van een vliegtuig van Royal Air Maroc. De man hing gedurende een vlucht van 3800 kilometer onder het toestel.
Het levenloos lichaam van het slachtoffer werd pas bij de landing van het toestel op de Mohammed V luchthaven in Casablanca aangetroffen.
Volgens een verklaring van de autoriteiten was het toestel vanuit de Guinese hoofdstad Conakry vertrokken en duurde de AT526 vlucht ruim drie uur.
Het lichaam werd door het luchthavenpersoneel vanonder het landingsgestel gehaald en aan de autoriteiten overgedragen. Hoe de man ongezien onder het toestel wist te kruipen blijft onduidelijk. Op de luchthaven van Conakry is een onderzoek gestart.
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen