Spanje : Marokkaan veroordeeld voor moord op zuster
Een Marokkaanse onderdaan is door de rechtbank van Torremolinos in het zuiden van Spanje, tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn zuster.
- Wereld
Een 30-jarige Marokkaan is eerder deze week in Italië tot dertig jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een Italiaanse vrouw. De man was in het verleden ook al voor moord veroordeeld.
Zakaria Ismaini zal de rest van zijn leven in de cel doorbrengen. Naast zijn gevangenisstraf kreeg hij ook een boete van 50.000 euro opgelegd voor de moord op een 24-jarige vrouw.
Het levenloos lichaam van het slachtoffer was op het strand van Torre Pedrera aangetroffen. De politie ging eerst uit van een zelfmoord. Het onderzoek werd na enige tijd echter heropend en leidde de agenten tot Ismaini.
De dertiger was in april dit jaar al tot levenslang veroordeeld voor de moord op een gepensioneerde Italiaanse vrouw. Hij was eerder al tot dezelfde straf veroordeeld voor twee andere moorden.
Lees meer
Een Marokkaanse onderdaan is door de rechtbank van Torremolinos in het zuiden van Spanje, tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn zuster.
Een Marokkaanse man is door de Italiaanse justitie tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor verkrachting en moord.
Een Marokkaanse vrachtwagenchauffeur is in Duitsland tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een jonge Duitse lifter in 2018.
Het lichaam van een vermiste Marokkaan werd eerder deze week in een verlaten huis in het Spaanse Valencia teruggevonden.
Abdelkarim El Kadaoui werd eerder deze week door de Franse justitie schuldig bevonden van de moord van zijn vrouw en haar drie kinderen. Hij werd tot levenslang veroordeeld.