12 november 2017 - 19:30 - Marokko
Abdelkarim El Kadaoui werd eerder deze week door de Franse justitie schuldig bevonden van de moord van zijn vrouw en haar drie kinderen. Hij werd tot levenslang veroordeeld.
De verdachte bevindt zich momenteel in Marokko en werd bij verstek veroordeeld voor de moord op zijn vrouw Fouzia El Kadouni en haar drie kinderen uit een eerste huwelijk.
Volgens Franse media werden de slachtoffer in juni 2013 vermoord. Dat gebeurde kort nadat Fouzia een scheiding had aangevraagd. Ze werd met 47 messteken omgebracht. De lichamen van de drie kinderen werden een dag later in de auto van Abdelkarim El Kadaoui gevonden.
Na de moorden vluchtte Abdelkarim naar het Franse Bollène vanwaar hij naar Spanje vertrok om uiteindelijk de boot naar Marokko te nemen.
Volgens de advocaten van de slachtoffers bezit de familie van Abdelkarim veel eigendommen in Marokko en bestaat er geen twijfel over het feit dat ze hem hielpen vluchten. Frankrijk zal in de komende dagen een nationaal arrestatiebevel tegen hem uitvaardigen.
Lees meer
Het hof van beroep in Marrakech heeft afgelopen dinsdag een jongeman tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op een bejaarde vrouw.
De Italiaanse autoriteiten hebben de arrestatie van een Italiaanse vrouw van Marokkaanse afkomst aangekondigd. De vrouw was met haar drie kinderen naar Syrië vertrokken.
De moordenares van een Fransman is dinsdag door het hof van beroep in Marrakech tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld.
Een 50-jarige vrouw, moeder van zeven kinderen, is eerder deze week door haar echtgenoot in het Marokkaanse Azilal vermoord.
Het hof van beroep in Tanger heeft dinsdag een 42-jarige man tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn vrouw.
Het hof van beroep in Tanger heeft donderdagavond een levenslange gevangenisstraf uitgesproken tegen een verdachte voor de moord op zijn vrouw.
De rechtbank van Rabat heeft afgelopen donderdag een levenslange gevangenisstraf uitgesproken tegen een vrouw die haar werkgeefster had vermoord en begraven.
Na vier jaar onderzoek heeft de Criminele kamer bij het Hof van Beroep in Meknes eindelijk uitspraak gedaan inzake de moord van een Franse man en zijn dochter in El Hajeb.
Drie Marokkanen, een vrouw en haar twee kinderen, zijn eerder deze week bij een brand in een gebouw in Sharjah, in de Verenigde Arabische Emiraten, omgekomen.
De rechtbank van El Jadida heeft een jonge vrouw en haar minnaar uit Bir Jdid tot levenslang veroordeeld voor de moord op haar echtgenoot.