12 november 2017 - 19:30 - Marokkanen in het buitenland
Abdelkarim El Kadaoui werd eerder deze week door de Franse justitie schuldig bevonden van de moord van zijn vrouw en haar drie kinderen. Hij werd tot levenslang veroordeeld.
De verdachte bevindt zich momenteel in Marokko en werd bij verstek veroordeeld voor de moord op zijn vrouw Fouzia El Kadouni en haar drie kinderen uit een eerste huwelijk.
Volgens Franse media werden de slachtoffer in juni 2013 vermoord. Dat gebeurde kort nadat Fouzia een scheiding had aangevraagd. Ze werd met 47 messteken omgebracht. De lichamen van de drie kinderen werden een dag later in de auto van Abdelkarim El Kadaoui gevonden.
Na de moorden vluchtte Abdelkarim naar het Franse Bollène vanwaar hij naar Spanje vertrok om uiteindelijk de boot naar Marokko te nemen.
Volgens de advocaten van de slachtoffers bezit de familie van Abdelkarim veel eigendommen in Marokko en bestaat er geen twijfel over het feit dat ze hem hielpen vluchten. Frankrijk zal in de komende dagen een nationaal arrestatiebevel tegen hem uitvaardigen.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaanse diaspora: dit zijn de geldregels voor trips naar Marokko
Marokkaanse douane waarschuwt diaspora: dit mag niet mee in de bagage
Meer veerboten naar Marokko deze zomer
Frontex verscherpt toezicht op Marokkaanse diaspora
Marokkaanse diaspora: medicijnen mee naar Marokko? Dit moet je weten
Marhaba 2025: zo wordt jouw reis naar Marokko makkelijker
Marokko ontvangt 12 miljard dollar van diaspora