Zoeken

Lichaam vermiste Marokkaan in Spanje teruggevonden

30 juni 2017 - 21:30 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Het lichaam van een vermiste Marokkaan werd eerder deze week in een verlaten huis in het Spaanse Valencia teruggevonden.

Khalid Azzakhman verdween in januari dit jaar. Zijn ex-vrouw had hem bij de politie als vermist opgegeven. Zijn lichaam werd in een verre staat van ontbinding gevonden. Dat liet de Spaanse politie woensdag weten.

Een vrouw en een man werden voor de moord op de 48-jarige Marokkaan gearresteerd. Beiden zijn drugsverslaafden en hebben de Spaanse nationaliteit. Ze sliepen in de verlaten woning waar het lichaam werd gevonden. De man bekende de moord.

Lees meer

Marokkaanse uit Nador op laffe wijze door ex vermoord in Spanje

Fadwa Talssi werd afgelopen zondag door haar ex-vriend in Salou in het noorden van Spanje vermoord. De jonge Spaanse was afkomstig uit Nador.

Lichaam Marokkaan in zee gevonden in Sebta

De Spaanse Guardia Civil heeft afgelopen vrijdag het lichaam van een Marokkaan in zee bij Sebta aangetroffen.

Spanje: lichaam 52-jarige Marokkaan bij strand aangespoeld

Het lichaam van een 52-jarige Marokkaan is eerder deze week op het strand van Almuñécar in het Spaanse Granada aangespoeld.

Lichaam op zee vermiste Marokkaan bij Barcelona gevonden

Vier dagen na hun vermissing zijn de lichamen van een Marokkaanse en een Senegalese visser door de Spaanse hulpdiensten uit water gehaald.

Jonge moslima bij moskee in VS ontvoerd en vermoord

Nabra Hassanen werd in de nacht van zaterdag op zondag voor de moskee van All Dulles Area Muslim Society in Sterling in het Amerikaanse Virginia ontvoerd. De 17-jarige moslima...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team