Zoeken

Jonge lerares op weg naar school mishandeld in Casablanca (video)

- Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Een lerares van een lagere school in Casablanca werd donderdag door een man op weg naar haar werk aangevallen.

De jonge vrouw liet zich niet doen en wist weg te vluchten. De aanval duurde slechts enkele seconden. Ze kreeg enkele rake klappen maar niemand greep in om haar te helpen. Enkel een groepje vrouwen begonnen te roepen dat het « een schande » was waarop de dader wegvluchtte.

Dankzij de getuigenissen van omstanders kon de man door de politie worden geïdentificeerd en gearresteerd.

Lees meer

Lerares mishandelt leerling die ’M’ niet kan schrijven in Chefchaouen

Een lerares Frans heeft in een lagere school in Chefchaouen een leerling ernstig mishandeld. Dat deed ze omdat het kind de letter ’M’ niet op het bord kon schrijven.

Leerling die docente met kapotte fles aanviel veroordeeld

Het hof van beroep in Casablanca heeft de leerling die enkele weken geleden een lerares in de wijk Hay Mohammedi met een kapotte fles had aangevallen, veroordeeld.

Marokko: lerares voorkomt ontvoering kind en wordt zwaar mishandeld

Een lerares is in de regio van Khouribga zwaar mishandeld toen ze de ontvoering van één van haar leerlingen probeerde te voorkomen.

Leerling in Ouarzazate gearresteerd na mishandelen docent (video)

Zondagochtend heeft de politie een minderjarige leerling gearresteerd die een leraar op de middelbare school Sidi Daoud in het Marokkaanse Ouarzazate zou hebben mishandeld.

Kind op eerste schooldag door lerares mishandeld in Marokko (foto)

Schoolgeweld is een bekend fenomeen maar in Marokko is er een ander type geweld op school. Dat van leraren op leerlingen.

Laatste nieuws

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team