11 maart 2011 , 11:36 - Mehdi Khabbouj - Sport
Lakhdar Belloumi, voormalig spelleider van de Algerijnse selectie, zei in een interview met Akhbar Al Yaoum dat Marokko een duidelijk voordeel heeft tegenover Algerije.
"Het Algerijnse team maakt, sinds Zuid-Afrikaanse mondiaal, een slechte tijd vanwege het ontbreken van lange termijn consolidatie, het gebrek aan voorbereidingswedstrijden en ook vanwege de zwakte van de speeltijd van zijn spelers in hun respectievelijke clubs in Europa", legt Belloumi uit. "Marokkanen zijn in een betere positie in een stijgende fase, met internationals die regelmatig spelen in Europese competities", besluit hij.
Deze verklaring van de Algerijnse oude glorie drie weken voor de ontmoeting tussen de twee teams, is niet aanmoedigend voor de Fennecs, wier enige hoop voor een selectie-optie voor de CAN-2012 de overwinning is!
"Made in Morocco" is groot succes: Dacia Sandero verovert Europese markt!
Parel in het Rifgebergte trekt wereldwijde aandacht
VS-ambassade in Marokko stopt communicatie door geldgebrek
Anti-TikTok: Marokkaanse stad is favoriete bestemming van echte fijnproevers
Marokko bouwt gigantische scheepswerf, kiest Zuid-Koreaanse wereldspeler
The Crown-actrice Claire Foy 5 jaar ziek na reis naar Marokko
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça
PSG: Stop lynchpartij op Achraf Hakimi, de leeuw heeft rust nodig!
Spaanse steden ruziën om WK-finale, Marokko bouwt intussen door
Juridische aanval Marokko op Afrika Cup-titel mislukt
Voetbalbond Marokko wil streep door startdatum Afrika Cup
AFCON-finale 2026: Marokko klaagt CAF aan en gaat in beroep
Mega-ruil tussen En-Nesyri en Kanté mislukt, Fenerbahçe woedend