Algerije wil van organisatie African Championship of Nations afzien door Marokko
Algerije, gastland van het African Championship of Nations 2022, dreigt ermee het kampioenschap niet te organiseren om tegen Marokko te protesteren.
24 januari 2020 - 18:20 - Sport
Marokko kent zijn tegenstanders voor de kwalificatiereeks voor het WK-2022 in Qatar. De Atlas Leeuwen zitten in groep I.
Het Marokkaans elftal belandde in een vrij gemakkelijke groep met Guinee, Guinee Bissau en Soedan.
In totaal werden tien groepen met vier teams bekendgemaakt. Alle teams zullen heen- en terugwedstrijden spelen tussen 9 en 16 november 2021. Enkel de eerste van elke groep zal zich voor het Wereldkampioenschap voetbal plaatsen.
De loting voor het WK vond plaats in de aanwezigheid van Ahmad Ahmad, baas van de Afrikaanse voetbalbond, en de voorzitters van de voetbalbonden en bondscoaches een veertigtal Afrikaanse landen.
Tijdens het evenement werd Marokko vertegenwoordigd door de secretaris generaal van de Marokkaanse voetbalbond FRMF Yarek Nakem.
Lees meer
Algerije, gastland van het African Championship of Nations 2022, dreigt ermee het kampioenschap niet te organiseren om tegen Marokko te protesteren.
Het lokaal Marokkaans elftal plaatste zich eerder deze maand voor de African Championship of Nations 2020 in Kameroen door Algerije te verslaan. De Atlas Leeuwen kennen nu ook...
Prachtige kwalificatiewedstrijd voor Marokko. De Atlas Leeuwen hebben woensdagavond in Rabat Guinee-Bissau met 5-0 verslagen in de kwalificatiereeks voor het WK-2022.
De loting voor de Afrika Cup 2022 vond dinsdagavond plaats in de Kameroense hoofdstad Yaoundé. Marokko belandde in groep C en kent eindelijk zijn drie tegenstanders.
Marokko bereidt zich al voor op de Afrika Cup 2021. De Atlas Leeuwen zitten in groep E.