Zoeken

Afrika Cup 2021: Marokko in groep E

20 juli 2019 - 13:40 - Sport

Geschreven door Said A.

Marokko bereidt zich al voor op de Afrika Cup 2021. De Atlas Leeuwen zitten in groep E.

De loting voor het Afrikaans kampioenschap dat in Kameroen zal worden gespeeld, vond donderdag plaats. De kwalificatiereeks begint al in september dit jaar.

Marokko zal in de kwalificatiereeks voor de Afrika Cup 2021 tegen Mauritanië, Centraal-Afrika en Burundi spelen, een "vrij gemakkelijke groep" voor de Atlas Leeuwen volgens sportexperts.

Het Marokkaans elftal stelde eerder deze maand teleur door in de 8e finale van de Afrika Cup 2019 in Egypte, door Benin te worden uitgeschakeld.

Lees meer

Dit is de volgende tegenstander van het Marokkaans elftal

In afwachting van de benoeming van een nieuwe bondscoach kent het Marokkaans elftal al de naam van zijn komende tegenstander: Burkina Faso.

Afrika Cup 2019: Marokko-Benin in 8e finale

De Atlas Leeuwen zullen vrijdag in de 8e finale van de Afrika Cup 2019 tegen Benin spelen.

Afrika Cup 2021: Hakim Ziyech out voor Kwalificatiewedstrijd Marokko Centraal-Afrika

Hakim Ziyech heeft een ernstige kuitblessure opgelopen en zal als gevolg niet aan de dubbele kwalificatiewedstrijd van Marokko en Centraal-Afrika kunnen deelnemen.

Voetbalwedstrijd Marokko-Mauritanië vandaag

Marokko speelt vandaag een kwalificatiewedstrijd tegen Mauritanië voor de Afrika Cup 2021. De wedstrijd wordt in het Moulay Abdellah complex in Rabat gespeeld.

Afrika Cup 2019: dit zijn de tegenstanders van Marokko

Het wordt een moeilijke taak voor Marokko. Het koninkrijk zal tijdens de Afrika Cup 2019 tegen Ivoorkust, Namibië en Zuid-Afrika moeten spelen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team